Alışveriş Merkezi Gergi Tavan

Avm’lerde kullanılan gergi tavan ürünleri , mekanlara elit ve mimari açıdan dikkat çekici bir kimlik kazandırır. Geniş alanları ve yüksek tavanları olan bu mekanlarda gergi tavan uygulamalarına yer vermek ,her açıdan avantaj sağlayacaktır.

– Esnek ve her forma uygun olması ,düz , tonoz, kubbe gibi her türlü mimari formun uyarlanabilmesini sağlar. Bu sayede henüz projeler hazırlanırken dahi , özgün ve etkileyici çözümler ile sınırsız alternatif sunar.
– Geniş alanlara sahip Avm’lerde 4,00 m2 tek parça , diğer tavan alternatiflerine göre 10 kat hızlı uygulanabilmesi ve yıllarca bakım gerektirmeyen yapısı , mimarların işini kolaylaştırmış ve beklentilerini fazlasıyla karşılamıştır.
– Aydınlatmanın son derece önemli olduğu bu geniş mekanların ortak alanlarında , mağazalarda , koridorlarda homojen ışık kaynağı olarak kullanılır , kapalı mekanlarda gün ışığı formunda aydınlatma almak,aydınlatmalı gergi tavan ürünleriyle mümkündür. Lake dokulu ürünler ile kombin edilerek hem aydınlatma hem de lake ürünün verdiği derinlik hissinden faydalanılabilir.
– Mekanlarda akustiği sağlayarak , insan yoğunluğunun olduğu avm alanlarında , istenmeyen uğultuları minimum seviyeye indirerek absorde eder.
– 20 yıl garantili , uygulama esnasında işletme maliyetlerini minimum seviyeye indiren , 20 yıl boyunca sıva , boya , bakım gerektirmeyen , kusursuz yüzey efektleriyle ilk günkü görüntüsünü koruyan , günışığına yakın aydınlatma sağlayan gergi tavan ürünleri Avm uygulamaları için , yüksek derecede tercih edilen ve beklentileri en üst düzeyde karşılayan bir sistemdir.